Bonusy w kasynie online: najlepszy przewodnik

Tak jak można grać w pokera stołowego, od dziesięcioleci kasyna odważyły ​​się stworzyć rodzaj pokera, którego można doświadczyć za pomocą maszyn, tak narodził się poker wideo, rodzaj gry , który znajduje się w tym samym obszarze, co automaty .

W ten sposób ta opcja pozwoliła milionom ludzi na całym świecie cieszyć się pokerem online , prawie tak, jakby siedziało przy stole. Tylko tym razem gracz mierzy się z krupierem, który jest niczym innym jak tym samym losowym oprogramowaniem, z którym współpracuje maszyna.

Dwie alternatywy obstawiania pokera przeciwko maszynie

W tej chwili istnieją dwa rodzaje sposobów korzystania z wideopokera:

 • Video poker bez jokera: w sumie bierzesz udział z angielską talią 52 kart, ale w tym joker nie bierze udziału.
 • Video poker z dzikimi kartami: w tym przypadku dostępne są dwa rodzaje gier. Taki, w którym automaty do gier działają z jedną dziką kartą. I kolejny, w którym brane są pod uwagę 2 jokery. Gry, które działają z jedną dziką kartą, są zwykle określane jako „Joker Poker”, a te z dwoma jako „Double Joker Poker”.
 • Logika gry jest taka sama jak przy pokerowym stole. Obstawiający otrzymuje zestaw kart podstawowych, dzięki którym może ułożyć różne układy, które obiecują zwycięstwo w klasycznej grze. Jednak nie wszystkie gry w pokera wideo są zoptymalizowane pod kątem wygrywania każdego istniejącego rozdania.
 • Ponadto kombinacje rąk mają inny procent wypłat. W tym celu gracz otrzymuje Tabelę Nagród, umieszczoną pośrodku interfejsów oferowanych przez ekran.

Jedna z najsłynniejszych gier w pokera wideo nazywa się „Jacks or Better”; w tym przypadku nagrody zaczynają być akredytowane przez kombinacje pochodzące z par waletów. Oznacza to, że gra skupia się na rozdaniach waletów, pomniejszając inne rodzaje kart w talii.

Funkcje pokera wideo

Zasadniczo automat do pokera wideo ma tę samą prezentację, co każda inna gra na automatach . Przynajmniej w wymiarach zespołu. Wszystko inne ma związek z ustawieniem interfejsu gry. Oto podsumowanie każdego z aspektów, które są zintegrowane ze wspomnianym scenariuszem gry:

 • Tabela nagród: ta tabela ma łącznie 5 kolumn, w których opisano różne kombinacje kart, dzięki którym można wygrać. Kolumny od 2 do 5 służą do obserwacji salda kredytów wykorzystanych przez gracza w rozdaniu pokerowym.
 • Im większa liczba kredytów, tym wyższa nagroda. W przypadku pokera królewskiego kredyt skutkuje znakomitą liczbą kredytów.
 • Slot na pieniądze: dzięki nowoczesnej technologii maszyn można obstawiać banknoty lub monety.
 • Przycisk rozdania: Jak sama nazwa wskazuje, umożliwia automatowi rozdawanie kart.
 • Przycisk zakładu: dzięki temu przyciskowi obstawiający określa ilość kredytów, które chce przeznaczyć na każde rozdanie pokerowe. Tę liczbę kredytów można zmienić po każdym losowaniu karty.
 • Przycisk Max Bet: Ten przycisk pozwala użytkownikowi grać z określoną wartością, która reprezentuje maksimum, na które pozwala maszyna. Naciśnięcie tego przycisku zwykle automatycznie uruchamia grę.
 • Przyciski zatrzymywania kart: po rozdaniu kart gracz ma możliwość wyboru, które karty zagra w porównaniu z tymi, które zostaną ujawnione przez krupiera; w tym przypadku ta sama maszyna. Przyciski te są zwykle oznaczone angielską nazwą „zatrzymaj”, co oznacza zatrzymanie.

Najbardziej wyrafinowane maszyny do wideo pokera działają z ekranami dotykowymi, więc wystarczy nacisnąć kartę, aby podjąć decyzję.

Doświadczanie pokera wideo

Proces gry w pokera wideo można podsumować w 6 krokach. To są:

 • Wprowadzenie pieniędzy na zakłady.
 • Ustaw liczbę kredytów: w jaką pieniądze zostały przemienione.
 • Rozdaj karty: co pozwala krupierowi/maszynie zaoferować łącznie 5 kart.
 • Zatrzymanie karty: gdzie użytkownik wybiera te, które chce dokończyć.
 • Rozdanie końcowe: następnie użytkownik naciśnie przycisk rozdania, który zmusza maszynę do zaprezentowania nowych kart w celu zastąpienia tych, które nie zostały zachowane.

Wynik końcowy: Teraz, gdy karty zostały ponownie rozdane, wyświetlane jest, czy obstawiającemu udało się uzyskać rozdanie. Jeśli tak, to maszyna daje Ci zysk.

Opcja «Podwójnie albo nic»

Niektóre automaty do wideo pokera, po wygraniu rozdania, oferują opcję podwojenia właśnie zdobytej wartości. Wcześniej oczywiście oprogramowanie maszyny zadaje pytanie tak/nie. Jeśli wybierzesz tak, maszyna może zaoferować jedną z tych dwóch opcji.

Karta okładki: Na ekranie pojawia się karta okładki. Musisz tylko wybrać, zanim się obróci, czy ma kolor czarny czy czerwony.

Pięć kart: System przedstawia 5 kart, z których jedna jest odkryta. Musisz wybrać kartę, której wartość jest wyższa niż ta oferowana Tobie.

To nie jedyne możliwe opcje w czasach „Wszystko albo nic”. Zależy to od kreatywności, z jaką zoptymalizowano automat do zakładów. Jeśli przegrasz w swoim wyborze, przegrasz wszystko, co wygrałeś w tym rozdaniu.

Video poker i kasyna online

Na szczęście dla wielu graczy w domu, kasyna online wyświetlają cały system gier na swoich platformach. Tryby gry są takie same, a jedyną rzeczą, która się zmienia, jest sposób wyboru kart, klikając lub naciskając palcami ekran dotykowy smartfona lub tabletu. Wielu twórców gier wraz z ich kasynami online oferuje darmowy poker wideo na zasadzie gry dla zabawy. Oto próbka gry firmy NetEnt , jednego z najlepszych twórców gier kasynowych na świecie.